Reklam
Başarılı öğrencilere Kilyos’ta tatil ödülü..!

Başarılı öğrencilere Kilyos'ta tatil ödülü..!

Sarıyer Belediyesi, derslerinde başarılı olan öğrencileri, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yaz da Kilyos Sosyal Tesisleri’nde birer hafta süreyle ücretsiz ağırlayacak.

10 Temmuz 2017 - 14:25

Sarıyer Belediyesi, derslerinde başarılı olan öğrencileri, Kilyos Sosyal Tesisleri’nde yaz boyunca birer hafta süreyle ücretsiz ağırlamayı sürdürüyor. Öğrenciler, gruplar halinde yaptıkları tatilin tadını çıkaracak.

Sarıyer Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da derslerinde başarılı olan öğrencileri Kilyos Sosyal Tesisleri’nde ağırlamaya başladı. İlk etapta 130 kişiden oluşan kız öğrenci grubu Sarıyer Ortaokulu bahçesinde düzenlenen törenin ardından sosoyal tesislere gitti. Öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz ve Sarıyer Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Saadet Göne Ergenç uğurladı.

Her hafta farklı bir grubun misafir edileceği tesislerde, öğrenciler, eğitmenlerin gözetiminde kültürel ve sportif etkinliklere katılıp,yoğun geçen eğitim-öğretim döneminin yorgunluğunu atacak. Kampın bir sonraki hafta misafirleri erkek öğrenciler olacak. 

Sarıyer Kent 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇYDD'den kadın sağlığına bilimsel destek..!
ÇYDD'den kadın sağlığına bilimsel destek..!
Yalınkılıç CHP Sarıyer İlçe Başkanlığını omuzlamaya talip..!
Yalınkılıç CHP Sarıyer İlçe Başkanlığını omuzlamaya...