Sarıyer'in sevilen siyasetçisi yaşamını kaybetti

Sarıyer'in sevilen siyasetçilerinden, eski CHP Sarıyer İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu’nun kardeşi ve eski İstanbul İl Genel Meclis Üyesi Avni Sarıoğlu kalp krizi nedeniyle kaldırıldığı İstinye Devlet Hastanesi’nde yaşamını kaybetti.


Sarıyer'in sevilen siyasetçisi yaşamını kaybetti

Sarıyerin sevilen siyasetçilerinden, eski CHP Sarıyer İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu’nun kardeşi ve eski İstanbul İl Genel Meclis Üyesi Avni Sarıoğlu kalp krizi nedeniyle kaldırıldığı İstinye Devlet Hastanesi’nde yaşamını kaybetti.

CHP camiasında saygın bir yeri bulunan Avni Sarıoğlu’nun ani vefatı ailesi, yakınları ve dostlarını büyük üzüntüye sevketti. Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı ve İBB Belediye Meclis Üyesi Gökan Zeybek’in de kuzeni olan Avni Sarıoğlu’nun vefat haberini duyan yakınları İstinye Devlet Hastanesi’ne akın etti.

Sarıoğlu'nun cenazesi 14 Haziran Çarşamba günü Reşitpaşa Mahallesi'ndeki Doğanevler Camisi'nde İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazı sonrası defnedilecek.
Sarıyer Kent Gazetesi olarak merhum Avni Sarıoğlu’na Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve dostlarına başsağlığı dileriz.