Sarıyer-Menemen maçı Pazar günü oynanacak

​​​​​​​Sarıyer Spor Kulübü Basın Sözcüsü Bayramali Koçoğlu, fikstüre göre önümüzdeki Cumartesi oynanması gereken Sarıyer – Menemenspor maçının Pazar gününe alındığını söyledi.


Sarıyer-Menemen maçı Pazar günü oynanacak

Sarıyer Spor Kulübü Basın Sözcüsü Bayramali Koçoğlu, fikstüre göre önümüzdeki Cumartesi oynanması gereken Sarıyer – Menemenspor maçının Pazar gününe alındığını söyledi.

Cumartesi gününün 9 Eylül İzmir’in kurtuluş gününe denk geldiği için Menemenspor Kulübü’nden maçın Pazar’a alınması yönünde talep geldiğini belirten Bayramali Koçoğlu, “Maçın bir gün sonra oynanması bizim için de uygun olduğu için karşılaşma Pazar günü saat 16:30’da yapılacak” dedi.

Geçtiğimiz hafta oynanan Bodrum-Sarıyer karşılaşmasındaki mağlubiyeti iş kazası olarak niteleyen Koçoğlu, “Spor müsabakalarında bu tür kazalar yaşanabilir. Önemli olan istikrarlı bir şekilde hedefe yürümektir. Biz teknik ekibimizle oyuncularımıza güveniyoruz. İnşallah Pazar günü Menemen karşısında galibiyet alıp, Bodrum yenilgisini unutturacağız. Bu konuda taraftarımızdan ve tüm spor camiasından destek bekliyoruz.Yanımızda olup, bizlere moral motivasyonu yapsınlar ve takımımız her maçtan galibiyetle çıksın” diye konuştu.

Tuncay Dağlı-Sarıyer Ken