Reklam
MHP Sarıyer İlçe Başkanından Cumhuriyet Bayramı mesajı

MHP Sarıyer İlçe Başkanından Cumhuriyet Bayramı mesajı

"Cumhuriyetimizin 94. yılı kutlu olsun"

25 Ekim 2017 - 11:47 - Güncelleme: 25 Ekim 2017 - 11:58

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç yayınladığı mesajla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayıp, “Başta kurucu önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere vatan ve millet için şehadete ermiş tüm şehit ve gazilerimize şükran ve minnet duygularımı bir defa daha beyan eder, hemşehrilerimize saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.

Bilgiç mesajında duygularını şu şekilde paylaştı:

“Sarıyer'in çok kıymetli sakinleri, asırlarca ecdadımızın hüküm sürdüğü son vatan coğrafyasında işgale ve emperyalist sömürüye baş kaldıran, tüm saldırılara kahramanca göğüs geren, tarih sahnesinde destanlaşan bir mücadelenin ardından Şan ve Şeref'le kazandığımız zaferlerin sonuncusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün önderliğinde kurduğumuz Cumhuriyetimizin 94. yılı hepimize kutlu olsun.

Türk milleti varoluşundan günümüze bir "DEVLET" geleneği ve aynı zamanda gittiği her yerde temsil ettiği inanç ve değerleri doğrultusunda mazlum milletlere kol kanat germiş, sahip çıkmış, medeniyeti ve insani erdemleri yeryüzüne nakış nakış işlemiştir.

Türk milleti olarak haçlı zihniyeti tarafından yüzyıllardır olduğu gibi bugün de, yeniden mütecaviz tutum, alçak ihanet senaryoları ve saldırılarıyla karşı karşıyayız.

Devletimiz ve Milletimiz "fetö" ihaneti sonrası silkinmiş, bizim için olmazsa olmaz milli ve manevi değerlerimizi korumak ve yaşatmak için topyekün bir mücadele içine girmiştir.

Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak liderimiz ve tüm parti kadroları, milletimizin bir daha bu durumlarla karşı karşıya kalmaması için içinde bulunduğumuz süreçte meseleyi bir "BEKÂ" sorunu olarak görüp, pazarlıksız şekilde siyasi duruş sergilemekteyiz.

Büyük bedeller ödeyerek kurduğumuz "CUMHURİYETİ" korumak ve kollamakta daima kararlı olduğumuzu, bu tavır ve karardan asla dönmeyeceğimizi ifade etmek isterim.

Güzel ilçemiz Sarıyer, cumhuriyetimizin her kazanımını ve değerini özümsemiş, kendine münhasır bir ilçedir. İlçe sakinlerinin her zaman ülkemizin çıkar ve menfaatleri doğrultusunda 94 yıldır hem sosyal hem de siyasi şekilde irade eğilimi içinde bulunduğu nadide ve güzide bir vatan coğrafyamızdır.

Dileğimiz ve temennimiz bu tavır ve duruşun ebet müddet devam etmesi, milli kazanımlarımızın eksilmeden çoğalacağı, önce ülkemizdeki bütün vatandaşlarımıza, Sarıyer ilçemizdeki insanımıza yakışan refah ve huzur içinde bir yaşam kalitesine erişildiği lider ülke "TÜRKİYE" olmayı Cenab-ı Allah'tan niyaz eder, başta kurucu önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere vatan ve millet için şehadete ermiş tüm şehit ve gazilerimize şükran ve minnet duygularımı bir defa daha beyan eder, hemşehrilerimize saygı ve sevgilerimi sunarım.

"YAŞASIN CUMHURİYET"


Sarıyer Kent

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ersin Burak özgün çizgilerini sanatseverlerle buluşturdu
Ersin Burak özgün çizgilerini sanatseverlerle buluşturdu
En güzel yemeği yapan kazandı..!
En güzel yemeği yapan kazandı..!